Onze medewerkers

De kracht achter Bato Plastics B.V. is een team van ruim 35 enthousiaste professionals. Hun no-nonsense werkwijze, jarenlange ervaring en hoge opleidingsniveau garanderen het beste eindresultaat.

Alle expertises zijn in huis; van verkoopspecialismen tot vakkundige operators. Onze medewerkers beheersen de modernste technieken door continue trainingsprogramma’s.

Onze medewerkers zoeken voor u de beste oplossing vanuit de gedachte dat uw belang ook het belang van Bato Plastics B.V. is. En dat merkt u!

Uw contactpersonen

 

Algemeen directeur
Gert-Jan Spierings - gertjan@bato.nl

Verkoop buitendienst
Hans Luijkx - hans@bato.nl
Raymond van Mierlo - raymond@bato.nl 
Edwin van Dorst - edwin@bato.nl 

Verkoop binnendienst
Barbara Nouwens - barbara@bato.nl 
Maaike de Lange - maaike@bato.nl

Verkoopondersteuning / receptie / telefonie
Ria Ooijen - reception@bato.nl
Angelique Zuijdevelt - reception@bato.nl

Productie management
John Woestenberg - john@bato.nl  
Nicky van den Broek - nicky@bato.nl 

Administratie
Bas Gielen - bas@bato.nl  
Liesbeth Smak - liesbeth@bato.nl  

BATO NIEUWSBRIEF

Hier kunt u de meest recente nieuwsbrief van Bato nog eens nalezen..
Laatste nieuwsbrief.
Meld u aan voor deze nieuwsbrief middels onderstaand contactformulier.
lees meer >

Contact formulier

Offerte aanvragen

Vraag hierbij een vrijblijvende offerte aan.
offerte aanvragen >