Bedrijfsgegevens

Bedrijfsgegevens

Bato Plastics B.V.
Munterij 2
4762 AH  Zevenbergen
The Netherlands

Postbus 146
4760 AC  Zevenbergen
The Netherlands

Tel. + 31 (0) 168 331030
Fax + 31 (0) 168 331040

 

Administratieve informatie

Rabobank 34.86.10.580
BIC: RABONL2U
IBAN: NL65 RABO 0348 6105 80
BTW nr.: NL009417047B01
K.v.K. nr.: 17070526 Breda

 

Contactpersonen

Algemeen directeur
Gert-Jan Spierings - gertjan@bato.nl

Verkoop buitendienst
Hans Luijkx - hans@bato.nl
Raymond van Mierlo - raymond@bato.nl  
Edwin van Dorst - edwin@bato.nl  

Verkoop binnendienst
Barbara Nouwens - barbara@bato.nl  
Maaike de Lange - maaike@bato.nl

Verkoopondersteuning / receptie / telefonie
Ria Ooijen - reception@bato.nl
Angelique Zuijdvelt - reception@bato.nl

Productie management
John Woestenberg - john@bato.nl  
Nicky van den Broek - nicky@bato.nl  

Administratie
Bas Gielen - bas@bato.nl  
Liesbeth Smak - liesbeth@bato.nl
 

BATO NIEUWSBRIEF

Hier kunt u de meest recente nieuwsbrief van Bato nog eens nalezen..
Laatste nieuwsbrief.
Meld u aan voor deze nieuwsbrief middels onderstaand contactformulier.
lees meer >

Contact formulier

Offerte aanvragen

Vraag hierbij een vrijblijvende offerte aan.
offerte aanvragen >